Главная » 2013 » Квітень » 6 » До Дніпродзержинської виправної колонії привезли купола для майбутнього храму

До Дніпродзержинської виправної колонії привезли купола для майбутнього храму

Автор: Князюк
4 квітня до Дніпродзержинської виправної колонії управління Державної пенітенціарної служби України у Дніпропетровській області (№34) привезли купола для храму, будівництво якого нещодавно відновилось в установі після тривалої перерви. Останні декілька років складалось враження, що в побудові храму нічого не зрушується, але вісім яскраво жовтих куполів стали підтвердженням того, що незабаром в колонії буде побудовано справжній храм.
Коли засуджені побачили, що привезли купола, то викликати когось на допомогу занести їх у приміщення не було потреби, адже засуджені самі пропонували допомогти, аби отримати можливість доторкнутись до золотавого сяйва куполів. Купола занесли в приміщення і дбайливо загорнули у плівку, щоб вони не забруднились пилом до того часу поки займуть своє законне місце. Отець Михайло та отець Сергій, які привезли купола в колонію, запевнили, що при Божому благославінні храм буде побудовано у найкоротші строки.
Чи може бути кращим подарунок напередодні Благовіщеня?

Прес-служба
управління Державної пенітенціарної служби