Главная » 2013 » Липень » 23 » Паломники поклонилися святим мощам

Паломники поклонилися святим мощам

До святкування 1025-річчя Київської Русі, в Свято-Вознесенському храмі село Семенівка Криничанського благочіння, отець Володимир здійснив паломницьку поїздку в Свято-Воздвиженський храм села Іскрівка Кіровоградської області. Паломники поклонилися святим мощам священномученика Миколи.
За тисячі кілометрів до отця Миколи приїжджали стражденні за зціленням, і пастир лікував хворих. Відомо безліч випадків прозорливості отця Миколи. Батюшка нерідко говорив про прийдешні випробування, попереджав, що прийде безбожна влада і разом з нею тяжкі часи. Він передбачив власну загибель і руйнування церкви в одному з місцевих сіл. Ще за життя батюшка закликав звертатися до нього після його смерті, як до живого, і просити у нього допомоги.
І до наших днів на могилі отця Миколи і святому джерелі відбувається безліч чудес і зцілень.
Настоятель храму протоієрей Володими Миронець