Відбулася радісна і довгожданна подія.
18.09.2013 у храмі св. Князя Володимира, відбулася радісна і довгожданна подія. Зі сльозами радості на очах і молитвою на устах, очікували прихожани храму встановлення нового куполу над алтарем.Перед початком монтажу настоятель о. Михаіл Рудницький відслужив молебінь на освячення куполу. Дорослі та діти, з втамуванням подиху, спостерігали за цим хвилюючим і радісним процесом. Коли на фоні небесной блакиті заблищав новенький купол, то неначе небо засяяло і освятилося Божою благодаттю.
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s82776489.jpg)
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s07609955.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s42630436.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s79420465.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s81218544.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s11902999.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s17037343.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s47803674.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s01738875.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s16486288.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s25119606.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s51771059.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/3/s82776489.jpg)
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.