Главная » 2013 » Грудень » 23 » Виставка історичних реліквій Хутірського храму

Виставка історичних реліквій Хутірського храму

Автор: Метлицкий
З нагоди відзначення ювілейної дати - 130-річчя Свято-Духівського храму с.Хутірське Петриківського благочиння 23 грудня в Петриківському районному музеї етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва відкрилася виставка історичних реліквій Хутірського храму що збереглися до наших днів. З благословення Преосвященнійшого Володимира, єпископа Дніпродзержинського і Царичанського виставку відкрили настоятель ієромонах Арсеній (Мітлицький) та настоятель Усікновенського храму с.Іванівка Петриківського району протоієрей Димитрій Сахань. Серед почесних гостей був Хутірський голова села Чернуський В.О. Музичний супровід забезпечив місцевій фольклорний ансамбль "Журавочка" під дерегуванням худ.керівника Юхименко Л.В. На відкритті були присутні представники місцеиіх ЗМІ. Експозиція діятиме до 27 грудня включно.