Свято у храмі святого Івана Хрестителя
У храмі святого Івана Хрестителя настоятель от. Володимир Миронець з прихожанами відслужив святкову літургію святому Миколаю Чудотворцю, а також водосвятний молебінь. Всіх прихожан привітала зі святом недільна школа. Дітки провели постановку на честь святого Миколая, розповівши у віршах і сценках про його життя, любов до Бога, милосердя. Так як Св. Миколай є заступником дітей, тому школярі у своїх зверненнях прохали Св. Чудотворця, щоб він дарував хворим діткам здоров’я, турбувався про одиноких, немічних і стареньких людей. За гарний виступ отець Володимир подарував учням солодкі дарунки від Святого Миколая.
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s95888557.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s07678778.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s44554386.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s27457947.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s76672434.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s37400547.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s34694262.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s52277477.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s64592921.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s49247459.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s29125113.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s48390357.jpg)
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.