Христос рождається, славіте; Христос з небес, зустрічайте
«Христос рождається, славіте; Христос з небес, зустрічайте» На Різдво Христове у храмі святого Іоанна Хрестителя відбулася святкова літургія, яку очолив настоятель отець Володимир Миронець. Всі прихожани піднесли свої молитви до народженого маленького Іісусика, просили миру та братерської любові у нашій державі. У цей день ми поспішаємо на зустріч Господу , приносимо йому дари, адже він сам приніс себе в жертву за нас, принесемо ж йому плід своєї віри, милосердя, любові і чистоту свого серця.
Після літургії маленькі прихожани прийшли привітати всіх з Різдвом Христовим, розказали віршики про народженого Спасителя, а також заспівали різні колядки. У цей день всі присутні також привітали настоятеля отця Володимира з його Днем народження, побажали йому міцного здоров'я, Божої ласки та благодаті на многая літа, адже 7 січня йому виповнилося 45 років. Отець Володимир всім подякував та роздав різдвяні подарунки.
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.
Після літургії маленькі прихожани прийшли привітати всіх з Різдвом Христовим, розказали віршики про народженого Спасителя, а також заспівали різні колядки. У цей день всі присутні також привітали настоятеля отця Володимира з його Днем народження, побажали йому міцного здоров'я, Божої ласки та благодаті на многая літа, адже 7 січня йому виповнилося 45 років. Отець Володимир всім подякував та роздав різдвяні подарунки.
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s43564060.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s14631648.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s99959201.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s93327966.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s90657924.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s95446690.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s87450160.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/8/s81690005.jpg)
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.