Главная » 2015 » Січень » 7 » Христос рождається, славіте; Христос з небес, зустрічайте

Христос рождається, славіте; Христос з небес, зустрічайте

«Христос рождається, славіте; Христос з небес, зустрічайте» На Різдво Христове у  храмі святого Іоанна Хрестителя відбулася святкова літургія, яку очолив настоятель отець Володимир Миронець.  Всі прихожани  піднесли свої молитви до народженого маленького Іісусика, просили миру  та братерської любові у нашій державі. У цей день ми поспішаємо на зустріч Господу ,  приносимо   йому дари, адже він сам приніс себе в жертву за нас, принесемо ж йому плід своєї віри, милосердя, любові і чистоту свого серця.
Після літургії маленькі  прихожани прийшли привітати всіх з Різдвом Христовим, розказали віршики про народженого Спасителя, а також заспівали різні колядки. У цей день всі присутні  також привітали настоятеля отця Володимира  з його Днем народження, побажали йому  міцного здоров'я, Божої ласки та благодаті на многая літа, адже 7 січня йому виповнилося 45 років. Отець Володимир всім подякував та роздав  різдвяні подарунки.