Главная » 2015 » Травень » 9 » Щодо участі Христоріздвяної православної громади в пам’ятних заходах та проведених заупокійних богослужіннях з нагоди Дня перемоги

За багаторічною традицією 9 травня 2015 року з ініціативи Голови Курилівської сільської ради Сергія Івановича Гречановського та за підтримки благодійників заходу в центрі Курилівки Петриківського району Дніпропетровської області поруч з монументом загиблим воїнам було проведено мітинг-реквієм, на початку якого було спільно відслужено заупокійний молебен за захисниками Вітчизни духовенством трьох курилівських православних церков.
Безпосередньо в Христоріздвяній церкві всіх загиблих в боях за Віру Православну та Вітчизну громада поминала і 8 травня, і дзвонами 9 травня.
Також духовенством заплановано піднести молитви до Господа за спокій душ всіх, хто постраждав від страшних часів фашизму, за Божественною Літургією 10 травня 2015 року.