Главная » 2015 » Вересень » 12 » Паломництво до Почаївської Лаври

Паломництво до Почаївської Лаври

Автор: Копытько
 Настоятель храму "Різдва Пресвятої Богородиці" селища Новомиколаїка ієрей Андрій Вижиковський разом з прихожанами відвідали в паломницькій поїздці  Свято- Успенську  Почаївську Лавру.
На протязі  трьох днів паломники помолилися  на всенощній службі прийняли учать в  хресному ходу, на утреній  та Літургії. Приклонилися до Почаївської ікони  та стопи  Пресвятої Богородиці, до мощів прпп. Іова та  Амфілохія Почаївських, побували в  печері прп. Іова. Відвідали Свято-Духівський Скит в якому приклонилися до хреста прп. Микити Столпиіка  та ікони прп. Серафима Саровського написаної монахинею Дивіївського монастиря на частині каменя на якому він молився 1000 днів і ночей . А також окунулися у водах джерела Св.Праведної Анни .