Паломництво до Почаївської Лаври
Настоятель храму "Різдва Пресвятої Богородиці" селища Новомиколаїка ієрей Андрій Вижиковський разом з прихожанами відвідали в паломницькій поїздці Свято- Успенську Почаївську Лавру.
На протязі трьох днів паломники помолилися на всенощній службі прийняли учать в хресному ходу, на утреній та Літургії. Приклонилися до Почаївської ікони та стопи Пресвятої Богородиці, до мощів прпп. Іова та Амфілохія Почаївських, побували в печері прп. Іова. Відвідали Свято-Духівський Скит в якому приклонилися до хреста прп. Микити Столпиіка та ікони прп. Серафима Саровського написаної монахинею Дивіївського монастиря на частині каменя на якому він молився 1000 днів і ночей . А також окунулися у водах джерела Св.Праведної Анни .
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.
На протязі трьох днів паломники помолилися на всенощній службі прийняли учать в хресному ходу, на утреній та Літургії. Приклонилися до Почаївської ікони та стопи Пресвятої Богородиці, до мощів прпп. Іова та Амфілохія Почаївських, побували в печері прп. Іова. Відвідали Свято-Духівський Скит в якому приклонилися до хреста прп. Микити Столпиіка та ікони прп. Серафима Саровського написаної монахинею Дивіївського монастиря на частині каменя на якому він молився 1000 днів і ночей . А також окунулися у водах джерела Св.Праведної Анни .
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s41304192.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s64360966.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s24377824.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s70506459.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s73529426.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s16374206.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s67948552.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/10/s16148173.jpg)
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.