Хрестовоздвиження в смт. Новопокровка
27 вересня 2015 року в день Воздвиження Животворящого Хреста Господнього в Свято-Троїцькому храмі пгт. Новопокровка було відслужено святу Літургію, після якої прихожани разом із настоятелем храма ієреєм Михаїлом Турчаком звершили Хресний Хід до поклонного Хреста на в'їзді в селище і відслужили молебень.
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s96858836.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s61729983.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s57342597.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s43307189.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s07436594.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s34561362.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s03616471.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s47059023.jpg)
![](http://eparchia.at.ua/_bl/11/s16841451.jpg)
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.