Главная » 2015 » Грудень » 20 » Свято Святого Миколая в с. Посуньки

Свято Святого Миколая в с. Посуньки

25.02.2024
Автор: Копытько
19 грудня в храмі Святого Іоана Хрестителя в с. Посуньки Верхньодніпровського благочіння відбулося святкове богослужіння Святому Миколаю Чудотворцю, яке провів настоятель храму протоієрей Володимир Миронець. Після літургії отець Володимир привітав всіх зі святом , а діти з воскресної школи розіграли сценку, розповіли вірші, а також сфотографувалися біля стенду з малюнками присвячених Рівноапостольному князю Володимиру. По закінченню отець Володимир роздав всім присутнім подаруночки. Всі прихожани в храмі відчули святковий настрій і з подякою Богові та святому Миколаю розійшлися по домівках пригощати смаколиками своїх діточок.