Різдво Христове в с. Посуньки
7 січня в храмі Святого Іоана Хрестителя в с. Посуньки Верховцевського благочиння відбулося святкове Різдвяне богослужіння , яке провів настоятель храму протоієрей Володимир Миронець.Всі прихожани вознесли свої молитви народженому Іісусу - немовляті. Щороку, народження Христа нагадує про те, що Бог завжди з нами, пам’ятає про нас і любить нас. Він бажає нам всім миру і добра, щоб зірка, яка зійшла над Вифлиємом під час його народження, освітлювала нам шлях до добра і щастя.Після літургії прихожани привітали отця Володимира з Днем народження, побажали міцного здоров'я, благополуччя і Божої благодатті. Воскресна школа привітала всіх присутніх колядками, а також віршиками про народженого Спасителя. Настоятель храму роздав всім діткам солодощі. Після чого всі присутні прославили нашого Господа колядками.
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.
![](/_bl/16/s28810878.jpg)
![](/_bl/16/s79479826.jpg)
![](/_bl/16/s61956990.jpg)
![](/_bl/16/s95017375.jpg)
![](/_bl/16/s28097184.jpg)
![](/_bl/16/s48381380.jpg)
![](/_bl/16/s67002880.jpg)
![](/_bl/16/s09553712.jpg)
![](/_bl/16/s81572556.jpg)
![](/_bl/16/s11087200.jpg)
Копирование и использование материалов сайта без предварительного согласования запрещено.