Главная » 2017 » Січень » 13 » Різдво Христове в с. Посуньки

Різдво Христове в с. Посуньки

Автор: Копытько
7 січня в храмі Святого Іоана Хрестителя в с. Посуньки Верховцевського благочиння відбулося святкове Різдвяне богослужіння , яке провів настоятель храму протоієрей Володимир Миронець.Всі прихожани вознесли свої молитви народженому Іісусу - немовляті.  Щороку, народження Христа нагадує про те, що Бог завжди з нами, пам’ятає про нас і любить нас. Він бажає нам всім миру і добра, щоб зірка, яка зійшла над Вифлиємом під час його народження, освітлювала нам шлях до добра і щастя.Після літургії прихожани привітали отця Володимира з Днем народження, побажали міцного здоров'я, благополуччя і Божої благодатті. Воскресна школа привітала всіх присутніх  колядками, а також віршиками про народженого Спасителя. Настоятель храму роздав всім діткам солодощі. Після чого всі присутні прославили нашого Господа колядками.