Главная » 2018 » Квітень » 11 » Cвятиня у Гуляйполі

Cвятиня у Гуляйполі

Автор: Терновой

30 березня 2018 року у свято преподобного Олексія, людини Божої, до Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе Криничанського благочиння була привезена ікона «Спас у терновому вінку» з капсулою крові Спасителя, щоб підкріпити прочан у проходженні поприща Великого посту. Настоятель разом з віруючими людьми відслужив великопісні часи, зображальні та вечірню з літургією Перед-освячених Дарів. По закінченню служби протоієрей Миколай Чиженко очолив перед іконою молебень з акафістом Страстям Христовим, розповів про життєвий подвиг преподобного Олексія та добровільні страждання Господа Ісуса Христа та закликав людей не дуже притулятися серцем  до всього земного, тлінного, а перш за все шукати Царства Божого та його правди.