Главная » 2018 » Липень » 2 » Паломницька поїздка до с Іскрівка Кіровоградської області

Паломницька поїздка до с Іскрівка Кіровоградської області

Автор: Терновой
23 червня 2018 року по благословенню Високопреосвященішого Володимира, Архієпископа Кам’янського та Царичанського, за участю паломницького відділу Кам’янської єпархії відбулася паломницька поїздка вірян Криничанського району до села Іскрівка Кіровоградської області. Очолив поїздку настоятель Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе протоієрей Миколай Чиженко.
 Паломники відвідали  Хресто-Воздвиженський храм села Іскрівка, помолилися на молебні з акафістом перед мощами священомученика Миколая Іскрівського, вклонилися святим мощам, побували на місцях, де був розстріляний та похований цей святий. Потім віряни їздили на святі джерела преподобномучениці Параскеви П’ятниці та священомученика Миколая і Іоанна Кронштадського, де пообливалися водою та занурилися у купель.
Додому поверталися бадьорі та духовно підкріплені, співали духовні пісні.