Главная » 2018 » Грудень » 17 » Паломницька поїздка до Полтавської та Черкаської єпархій

Паломницька поїздка до Полтавської та Черкаської єпархій

Автор: Рябоштанов

7-9 грудня 2018 року за участю паломницьких відділів Криворізької та Кам'янської єпархій відбулася паломницька поїздка вірян  м. Кривого Рогу та Криничанського району до Полтавської та Черкаської єпархій. Очолив паломницьку поїздку настоятель Свято-Миколаївської парафії с. Гуляйполе Криничанського району Кам’янської єпархії протоієрей Миколай Чиженко. Паломники побували у Свято-Преображенському Мгарському монастирі с. Мгарь Лубенського району Полтавської області, де помолилися під час молебню з акафістом святителю Іосафу Белгородському Чудотворцю та за Божественною Літургією.

• Iнок монастиря Феодосій провів для вірян цікаву екскурсію по монастирю, ознайомивши з його історією та шанованими святими: святителем Афанасієм Царьградським і Лубенським та деякими ігуменами- розбудовниками монастиря. Потім паломники відвідали Свято-Покровський Красногірський жіночий монастир с. Крупське Золотоніського району Черкаської області, де помолилися за Всеношнім бдінням та недільною Божественною Літургією. Протоієрей Миколай Чиженко співслужив клірикам монастиря, деякі з вірян причащалися Святих Христових Тайн. Далі всі вклонилися шанованим іконам монастиря – Дубенській і Козельщанській Богоматері, прослухали молебень та панахиду. Перед від’їздом додому паломники відвідали нижній храм святителя Софронія Іркутського Іоанно-Богословського скиту монастиря. На зворотному шляху ділилися своїми багатими враженнями від поїздки, співали духовні пісні.