Главная » 2019 » Червень » 8 » Храмовий день Свято-Миколаївського храма села Гуляйполе

Храмовий день Свято-Миколаївського храма села Гуляйполе

Автор: Рябоштанов

22 травня 2019 року настоятель Свято-Миколаївського храма села Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай  Чиженко разом з прочанами та гостями молитовно відзначив день перенесення мощей святителя Миколая з міста Міри у Бар,  та п’яту річницю служіння у цьому храмі. Після водосвятного молебеня були відслужені часи та Божественна Літургія. Разом з настоятелем у богослужінні брали участь священики  сусідніх приходів: протоієреї Георгій Кириченко та Димитрій Голушко.

Після читання Євангелія протоієрей Миколай Чиженко розповів про обставини перенесення мощей храмового святого та запевнив присутніх, що чудеса святителя Миколая не припиняються і понині.

Перед причастям діти недільної школи показали присутнім сценку на пасхальну тематику.

Богослужіння завершилося хресною ходою, яку очолив благочинний Криничанського району протоієрей В’ячеслав Мозговий, який привітав присутніх з п’ятою річницею служіння у новому храмі. Духовна радість була доповнена святковим обідом, який з душею приготували віруючі жінки приходу.