Главная » 2019 » Жовтень » 17 » П'ята річниця освячення Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе

П'ята річниця освячення Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе

Автор: Рябоштанов

12 жовтня 2019 року настоятель Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко разом з прихожанами та гостями відзначили 5 річницю освячення  нового храму та день пам’яті священомученика Іоанна Ризького. Привітати настоятеля прибули священики з Криничанського району протоієрей Димитрій Голушко, протоієрей Олексій Cілко та ієрей Георгій Слесаревський. Після водосвятного молебеня були відслужені часи та Божественна Літургія. Було піднесено молитву про мир в Україні.

По завершенню Літургії відбулася хресна хода навколо храму. Діти недільної школи прочитали духовні вірші. Протоієрей Миколай привітав присутніх з 5 річницею освячення нового храму і звернувся з проповідю, у якій загострив увагу на значенні храму у житті кожної людини і важливості архієрейського благословення для служіння в новому храмі. Свято завершилося смачною трапезою, яку з любов’ю приготували жінки – прочанки.