Главная » 2019 » Грудень » 20 » Храмове свято селища Гуляйполе

Храмове свято селища Гуляйполе

Автор: Рябоштанов

19 грудня 2019 року настоятель Свято-Миколаївського храму села Гуляйполе Криничанського району протоієрей Миколай Чиженко разом з прочанами та гостями молитовно відзначив день пам’яті храмового святого - святителя Миколая.  Привітати настоятеля і прочан прибув священик із сусіднього приходу протоієрей Олександр Олійник. Були відслужені водосвятний молебень, часи та Божественна Літургія. Після читання Євангелія протоієрей Миколай Чиженко звернувся до присутніх з промовою, у якій розповів про життєвий подвиг святителя Миколая. Він закликав людей берегти чистоту віри, а також бути готовими прийти один одному на допомогу і частіше згадувати у молитвах святого Миколая.

На Богослужінні було піднесено молитву про мир в Україні.

Вихованці недільної школи розповіли вірші про святого Миколая. Протоієрей Олександр Олійник проголосив багатоліття настоятелю і прочанам, а настоятель храму прочитав лист-вітання зі святом від правлячого архієрея. Завершилося свято хресною ходою навколо храму та смачною трапезою, яку з любов’ю приготували прочанки парафії.