Главная » Новости Епархии

У Свято-Миколаївському кафедральному соборі звершили відспівування загиблого воїна

16.06.2022
Автор: kmnskeparh
16 червня, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське було звершено відспівування загиблого воїна Смирнова Артема Юрійовича 1984 року народження, який загинув 14 червня боронячи українську землю від російських загарбників.

Архіпастир очолив акафістний спів до святителя Миколая

16.06.2022
Автор: deinega
16 червня, у четвер першої седмиці після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив акафістний спів до святителя і чудотворця Миколая, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Свято-Троїцький храм міста Верхівцево відзначив престольне свято

14.06.2022
Автор: deinega
14 червня, у вівторок першої седмиці після П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив святкову Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі м. Верхівцево.

День Святого Духу

13.06.2022
Автор: deinega
13 червня, у День Святого Духу та день шанування Луганської ікони Божої Матері,Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Троїцькому храмі смт Аули Криничанського благочиння.

День П'ятидесятниці. Служіння Архієрея у кафедральному соборі

12.06.2022
Автор: kmnskeparh
12 червня, у день свята П'ятидесятниці, Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію та вечірню з читанням особливих молитв з колінопреклонінням у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Всенічне бдіння напередодні свята Трійці

11.06.2022
Автор: kmnskeparh
11 червня, напередодні свята П'ятидесятниці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Троїцька поминальна субота

11.06.2022
Автор: kmnskeparh
11 червня, у Троїцьку батьківську суботу, Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.
« 1 2 3 4 ... 272 273 »