Главная » Новости Епархии

Владика відвідав з архіпастирським візитом Царичанське благочиння

09.06.2022
Автор: deinega
9 червня, Високопреосвященніший митрополит Володимир відвідав з архіпастирськім візитом Царичанське благочиння.

Владика звершив Акафіст до Святителя Миколая

09.06.2022
Автор: kmnskeparh
9 червня, у четвер сьомого тижня після Пасхи, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив акафістний спів до святителя і чудотворця Миколая, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Третє віднайдення глави Іоанна Предтечі

07.06.2022
Автор: kmnskeparh
7 червня, у день третього віднайдення глави Хрестителя Господнього Іоанна, Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Усікновенському храмі с. Іванівка Петриківського благочиння.

Неділя 7-а після Пасхи

05.06.2022
Автор: deinega
5 червня, у Неділю 7-у після Пасхи, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Архіпастирю співслужило духовенство собору.

Свято Вознесіння Господнього

02.06.2022
Автор: deinega
2 червня, у день свята Вознесіння Господня, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Семенівка Криничанського благочиння.

Владика очолив Акафістний спів до Пресвятої Богородиці

31.05.2022
Автор: kmnskeparh
31 травня, у Вівторок 6-ї седмиці після Пасхи, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив акафістний спів до Пресвятої Богородиці перед шанованим Тихвінським образом, у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м.Кам'янське.

Кам'янська єпархія отримала гуманітарну допомогу від фонду Блаженнішого митрополита Онуфрія "Мир Вам"

31.05.2022
Автор: deinega
« 1 2 3 4 5 ... 272 273 »