Гловна » 2023 » Лютий » 19

У Кам'янському відбувся благодійний концерт

Коментарі: 0
Увечері 19 лютого, з благословіння Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам’янського і Царичанського, на Новій сцені Академічного музично-драматичного театру ім. Лесі Українки, відбувся благодійний концерт за участі митрополичого хору Свято-Миколаївського кафедрального собору м. Кам‘янське, а також головного гостя концерту, переможця телевізійного проєкту «Голос країни» священника Олександра Клименко.

Неділя м'ясопусна, про Страшний суд

Коментарі: 0
19 лютого 2023 року, в Неділю м'ясопусну, про Страшний суд, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

На парафіях Кам'янської єпархії відбулися благодійні ярмарки на користь ЗСУ

Коментарі: 0
19 лютого 2023 року, у Неділю м'ясопусну, з благословення Високопреосвященнішого митрополита Кам'янського і Царичанського Володимира, на парафіях Кам'янської єпархії відбулися благодійні ярмарки на користь ЗСУ.