Гловна » 2022 » Березень » 18

У другу неділю Великого посту у всіх храмах та монастирях УПЦ звершать молебень за припинення збройного протистояння в Україні

Коментарі: 0

Владика звершив молебний спів до Пресвятої Богородиці перед шанованим Карнаухівським образом

Коментарі: 0
Увечері 18 березня, у п'ятницю другого тижня Великого Посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит  Кам'янський і Царичанський, очолив малу вечерю з молебним каноном до Божої Матері перед шанованим образом "Непраздна" у Свято-Варваринському храмі м. Кам'янське (сел. Карнаухівка).

Архіпастир звершив акафістний спів святителю Миколаю та літургію Передосвяченних Дарів

Коментарі: 0
18 березня, у п'ятницю другої седмиці Великого посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, звершив акафістний спів Святителю Миколаю та літургію Передосвяченних дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.