Богослужіння у день Різдва святителя і чудотворця Миколая

11.08.2022
Автор: kmnskeparh
11 серпня, у день Різдва святителя і чудотворця Миколая, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

У смт Кринички простилися із загиблим воїном

11.08.2022
Автор: kmnskeparh
11 серпня, в смт Кринички Дніпропетровської області, було здійснено відспівування загиблого воїна Єрмоловича Максима Віталійовича 1988 року народження, який поклав своє життя захищаючи нашу державу від російських загарбників.

Всенічне бдіння напередоня Різдва святителя Миколая

10.08.2022
Автор: kmnskeparh
10 серпня увечері, напередодні Різдва святителя та чудотворця Миколая, Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив всенічне бдіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Архіпастир очолив Богослужіння у жіночому монастирі

10.08.2022
Автор: kmnskeparh
10 серпня, у день шанування ікони Божої Матері "Одигитрія", Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Покровському жіночому монастирі м. Кам'янське.

День пам'яті великомученика і Цілителя Пантелеймона

09.08.2022
Автор: kmnskeparh
9 серпня, у день пам'яті великомученика і цілителя Пантелеймона, Високопреосвященніший митрополит Володимир, очолив Параклісіс до Божої Матері та Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Неділя 8-а після П'ятидесятниці

07.08.2022
Автор: kmnskeparh
7 серпня, у Неділю 8-у після П'ятидесятниці та день успіння праведної Анни, матері Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив раню Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське