Акафіст святителю Миколаю

08.04.2022
Автор: deinega
8 квітня, у п'ятницю п'ятого тижня Великого посту, Вископреосвященніший митрополит Володимир звершив акафістний спів святителю Миколаю в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Владика очолив чин Таїнства Соборування

07.04.2022
Автор: deinega
Увечері 7 квітня у Свято-Миколаївському кафедральному соборі було здійснено Таїнство соборування. Очолив чин настоятель собору, Високопреосвященніший митрополит Каменський та Царичанський, у співслужінні духовенства собору.

Благовіщення Пресвятої Богородиці

07.04.2022
Автор: deinega
7 квітня, в день Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Всенічне бдіння в канун свята Благовіщення

06.04.2022
Автор: deinega
6 квітня, у передсвято Благовіщення Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Всенічне бдіння у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Акафіст святителю Миколаю та Літургія Передосвячених Дарів

06.04.2022
Автор: deinega
6 квітня, у середу п'ятого тижня Велико посту, Вископреосвященніший митрополит Володимир звершив акафістний спів святителю Миколаю та літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Акафіст до Пресвятої Богородиці та Літургія Передосвячених Дарів

05.04.2022
Автор: deinega
5 квітня, у вівторок п'ятого тижня Великого посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський звершив акафістний спів до Пресвятої Богородиці та Літургію Передосвячених Дарів

Архіпастир звершив акафіст Святителю Миколаю

04.04.2022
Автор: deinega
4 квітня, в понеділок п'ятого тижня Великого посту, Вископреосвященніший митрополит Володимир звершив акафістний спів святителю Миколаю в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.
« 1 2 3 4 ... 413 414 »