Главная » Архив материалов

У Неділю 4-ту Великого посту Архіпастир звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське

03.04.2022
Автор: deinega
3 квітня 2022 року, у Неділю 4-ту Великого посту, преподобного Іоанна Ліствичника, Високопреосвященніший Митрополит Кам'янський і Царичанський Володимир очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Поминальна субота четвертого тижня Великого посту

02.04.2022
Автор: deinega
2 квітня у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське було здійснено Божественну Літургію, яку очолив Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, у співслужінні духовенства собору.

Владика звершив молебний спів перед шанованим Китайгородським образом Божої Матері

Автор: deinega
Увечері 1 квітня, у п'ятницю четвертого тижня Великого Посту, Високопреосвященніший Володимир, митрополит  Кам'янський і Царичанський, очолив малу вечерю з молебним каноном до Божої Матері перед шанованим образом "Взграння Немовляти" у Свято-Успенському храмі с. Китайгород.

Духівник єпахії звершив Таїнство сповіді для Верхівцевського та Верхнідніпровського благочиння

Автор: deinega
1 квітня, у п'ятницю четвертого тижня Великого посту, з благословення Високопреосвященнішого Володимира, митрополита Кам'янського і Царичанського, в храмі на честь святої Трійці  м. Верхівцеве, було здійснено Божественну літургію Передосвячених Дарів та сповідь духовенства Верхівцевського та Верхнідніпровського благочинь.

Архіпастир звершив акафіст святителю Миколаю та Літургію Передосвячених Дарів

Автор: deinega
1 квітня, у п'ятницю четвертого тижня Велико посту, Вископреосвященніший митрополит Володимир звершив акафістний спів святителю Миколаю та літургію Передосвячених Дарів у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Акафіст Святителю Миколаю Чудотворцю

31.03.2022
Автор: deinega
31 березня, у четверг четвертого тижня Великого посту, Вископреосвященніший митрополит Володимир звершив акафістний спів святителю Миколаю в Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

Архієрейське Богослужіння у сел. Царичанка. Сповідь Царичанського благочиння.

30.03.2022
Автор: deinega
30 березня, в середу четвертого тижня Неділі Хрестопоклонної, Високопреосвященніший Володимир , митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив літургію Передосвячених Дарів у Свято-Покровському кафедральному соборі сел. Царичанка.
« 1 2 3 4 5 ... 413 414 »