Неділя 12-та після П'ятидесятниці

04.09.2022
Автор: kmnskeparh
4 вересня, у Неділю 12-ту після П'ятидесятниці, Високопреосвящнніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське. Його Високопреосвященству співслужив Преосвященніший Афанасій, єпископ Камінь-Каширський, вікарій Волинської єпархії та духовенство собору.

День шанування Самарської ікони Пресвятої Богородиці

03.09.2022
Автор: kmnskeparh
3 вересня, у день шанування ікони Божої Матері "Самарська", Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський, очолив Божественну літургію у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське.

У Кам'янській єпархії продовжують надавати допомогу вимушеним переселенцям

31.08.2022
Автор: kmnskeparh
 Кам'янській єпархії продовжують надавати допомогу вимушеним переселенцям

Чин поховання Плащаниці Пресвятої Богородиці

30.08.2022
Автор: kmnskeparh
30 серпня ввечері, за богослужінням утрені, Високопреосвященніший митрополит Каменський та Царичанський Володимир очолив служіння Чину поховання Плащаниці Божої Матері у Свято-Миколаївському кафедральному соборі м. Кам'янське у співслужінні Преосвященнішого Афанасія, єпископа Камінь-Каширського, вікарія Волинської єпархії, при соборному співслужінні численного духовенства єпархії та гостей у священному сані.

Служіння архієрея у м. Верхньодніпровськ

29.08.2022
Автор: kmnskeparh
29 серпня, на другий день свята Успіння Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший Володимир, митрополит Кам'янський і Царичанський очолив Божественну літургію у Свято-Успенському храмі м. Верхньодніпровськ.

Чин поховання Пресвятої Богородиці у Китайогороді

28.08.2022
Автор: kmnskeparh
28 серпня ввечері, за богослужінням утрені, Високопреосвященніший митрополит Каменський та Царичанський Володимир очолив служіння Чину поховання Плащаниці Божої Матері у Свято-Успенському храмі с. Китайогород Царичанського благочиння

Успіння Пресвятої Богородиці

28.08.2022
Автор: kmnskeparh
28 серпня, у двунадесяте свято Успіння Пресвятої Богородиці , Високопреосвященніший митрополит Володимир очолив Божественну літургію в Свято-Успенському храмі м. Вільногірськ.
« 1 2 3 4 5 ... 430 431 »